معدن نمک عظیم

پیشرو در اکتشاف ، استخراج و بهره برداری انواع مواد معدنی

همگام با تکنولوژی

تهیه و استخراج سنگ نمک با در صد خلوص بسیار بالا

تولید انواع مشتقات نمک

فراوری انواع نمک شکری ، صدفی ، شیلاتی ، نرم ، پودر ، حفاری

معادن نمک عظیم و تخت رستم

تولید کننده انواع نمک صنعتی

نمک عظیم

شرکت تعاونی معدن نمک عظیم گرمسار ، به شماره ثبت 558 ، از سال 1376 آغاز به کار کرده است و این شرکت علاوه بر اکتشاف ، استخراج و بهره برداری انواع مواد معدنی از قبیل سنگ نمک ، خاک نمک ، خاک نمک آسیابی برای برف روبی جاده ها در زمستان را نیز تولید می کند و دارای یک کارخانه نمک برای فراوری انواع نمک شکری ، صدفی ، شیلاتی ، نرم ، پودر ، حفاری رانیز می باشد و در حال حاضر به کشورهای گرجستان ، روسیه ، عراق ، دبی ، افغانستان محصولات خود را صادر می نماید .

حوزه فعالیت نمک عظیم

تولید انواع : خاک نمک/سنگ نمک/مخلوط/سنگ دستی/خاک نمک آسیابی ( برای برف روبی )

نمک عظیم ، تولید کننده انواع نمک صنعتی :  نمک شیلاتی/نمک شیلاتی با دانه بندی 90 / نمک دانه بندی 130 / نمک نرم / نمک شکری جهت ماشین آلات برف روبی / نمک حفاری چاه های نفت /  نمک ضد یخ بتن

تواناییهای شرکت

دو معدن عظیم و تخت رستم متعلق به این شرکت با ظرفیت استخراج سالیانه 801000 تن در جهت تامین مواد اولیه کارخانه دانه بندی عظیم و دیگر مصرف کننده برآمده از سیاستگزاری های مدیر این شرکت می توان به تهیه و استخراج سنگ نمک با در صد خلوص بسیار بالا جهت مصارف مختلف اشاره نمود و با گذاشتن چکش آسیابی ، نمک ، آسیابی می گردد و برای برف روبی زمستان آماده می گردد

نحوه سفارش محصولات

محصولات معدن نمک عظیم را مستقیم و بدون واسطه بخرید .
امکان بسته بندی در جامبو بک های 1 تنی و بسته بندی های 15 تا 50 کیلوگرمی نیز می باشد .

سوابق اجرایی شرکت

برخی از سوابق اجرایی نمک عظیم طی سالیان اخیر به شرح زیر می باشد :

  • کشف ، استخراج و سپس بهره برداری از انواع مواد معدنی شامل سنگ خاک ، سنگ نمک ، خاک نمک آسیابی برای برف روبی جاده ها در زمستان
  • فراوری نمک در یک کارخانه اختصاصی و فراوری نمک های شکری ، شیلاتی ، نرم ، شیلاتی ،پودری و نمک حفاری
  • صادرات محصولات به گرجستان ، عراق ، روسیه ، دبی ، و افغانستان
  • ارائه خدمات خرید مستقیم محصولات و بدون واسطه
  • استخراج سالیانه 801000 تن در جهت تامین مواد اولیه کارخانه دانه بندی عظیم و دیگر مصارف
  • تهیه و استخراج سنگ نمک مرغوب با درصد خلوص بالا
  • تولید نمک آسیابی برای برف روبی جاده ها در زمستان

انواع نمک خوراکی

news2نمک خوراکی فراوانی در جهان وجود دارد که در زیر به صورت مختصر به توضیح برخی از این نمک های خوراکی می پردازیم .

 

 
 

نمک سیاه

( Black Salt )

نمک سیاه نوعی نمک تصفیه نشده هندی می باشد که حاوی املاح بوده و طعمی مانند سولفور می دهد . نمک سیاه صورتی - خاکستری می باشد و در غذاهای هندی مورد استفاده قرار میگیرد .

نمک سلتیک

( Celtic Salt )

این نوع نمک از آب اقیانوس آرام در سواحل فرانشه تهیه می گردد . برای تهیه این نوع نمک آب اقیانوس را در سینی های کوچک چوبی خشک می کنند .

نمک  زبر

( Coarse Salt )

نمک زبر دارای دانه های درشتی می باشد و از رطوبت کمی برخوردار است . به همین دلیل ماندگاری بیشتری دارد و برای غذا های دریایی ، ماهی و گوشت و سوپ از آن استفاده می شود .

نمک ورقه ای

( Flake Salt )

نمک ورقه ای بی شباهت به دانه های برف نیست . این نمک در اثر باد و خورشید که بر آب دریا که در سینی های برزگ و پهنی قرار دارد بدست می آید . سپس آب نمک را به آهستگی حرارت می دهند تا غلیظ گردد و در نتیجه آن کریستال های نمک به شکل هرم تشکیل می گردند.

گل نمک

( Fleur de Salt )

از قدیمی ترین انواع نمک هاست که به صورت کریستالی به صورت طبیعی از تبخیر گودال های آب نمک مناطقی در فرانسه بدست می آید . از این نمک برای طعم دادن به انواع سالاد ، غذا و سبزیجات و کباب ها استفاده می شود .

نمک ساییده

( Grinder Salt )

نمک ساییده بصورت کریستال های خشک و درشتی می باشد که برای آسیاب کردن مناسب است . این نوع نمک به راحتی در آسیاب پودر می شود و دارای رطوبت پایینی است . در ساییدن و پودر کردن این نوع نمک این مورد را بخاطر داشته باشید که از آسیاب های سرامیکی یا پلاستیکی استفاده نمایید ؛ زیرا موجب پوسیدگی فلز وحتی فلز شده و به همین دلیل طعمش تغییر می کند .

نمک دریای هاوایی

( Hawaiian Salt )

نمک هاوایی یا نمک سرخ هاوایی ، برای استفاده در سفره به کار می رود . به رسم این منطقه نوعی گِل گدازه ای برای طعم دادن به این نمک استفاده می شود که قرمز رنگ و حاوی اکسید آهن است . از نمک هاوایی برای طعم دادن کباب های و غذاهای آنجا استفاده می شود .

نمک طبیعی

( Organic Salt )

اگرچه نمک ماده ای گیاهی یا پرورشی نیست که به آن لغب ارگانیک یا غیر ارگانیک داد اما چون در کارخانه تولید می شود آب مصرفی در تهیه این نمک باید سالم و خالص باشد .

نمک سفره

( Table Salt )

بیشتر مصرف نمک ، در دسته بندی نمک سفره جای دارد . نمک سفره را از معدن های نمک تهیه می کنند و پس از استخراج آن را تصفیه می نمایند تا کلرید سدیم خالص بدست آید . نمک سفره ، به دو صورت نمک ساده و ید دار موجود است . به دلیل اینکه برخی از مردم به دلیل کمبود ید دچار بزرگ شدن غده تیرویید می شوند ، دولت با همکاری کارخانه ها شروع به ید دار کردن نمک کردند تا این کمبود جبران گردند .

 

نمک عظیم با سالها سابقه در تولید انواع نمک این خبر را به اطلاع شما رسانده است . 
 
 
 

تماس با ما

آدرس

شهرک صنعتی فجر ، میدان لاله ، لاله شرقی ،

کارخانه نمک عظیم

آدرس ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


مدیریت

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن تماس

 

تلفن : 02334226120
فکس: 02334226120
موبایل : 2319468 - 0912
موبایل : 3320542- 0912

تماس فوری

گالری تصاویر

JoomShaper